18 часов назад
За останній рік роботи у воєнний час Громадський центр правосуддя надав консультації більше ніж 2 тисячам громадян, про це заявив ініціатор створення Громадського центру правосуддя Сергій Чванкін.
З метою оцінки поточної ситуації Громадська організація «Асоціація слідчих суддів України», яка реалізує проект діяльності Громадського центру правосуддя Одеської області, провела опитування відвідувачів Центру, — повідомляє «Я і закон». Переважна більшість громадян залишилися задоволеними якістю та своєчасністю наданих послуг.
За останній рік до Центру звернулося багато громадян, що належать до різних соціально-демографічних груп:
- внутрішньо переміщена особа 679
- безробітний 101
- військовослужбовець, член сім’ї військовослужбовця 108
- особа, що постраждала від домашнього насильства 48
- малозабезпечена особа 78
- особа з інвалідністю 18
- постраждалий від воєнних дій 42
- учасник бойових дій, війни 7.
З огляду на те, що ГЦП надає правову допомогу без подання відвідувачами документів чи доказів, що підтверджують вказаний статус, а також через можливе приховування власного статусу, вказані кількісні показники відображають випадки, коли відвідувач інформує про наявність такого статусу чи його наявність є очевидною (наприклад, стать) чи може бути визначена з характеру питань, щодо яких надається консультація (наприклад, особа, що постраждала від домашнього насильства, однак яка ще не зверталася до правоохоронних органів).
Нагадуємо, що Громадський центр правосуддя продовжує свою роботу, у тому числі й у дистанційному режимі: отримати правову допомогу, консультацію нотаріуса чи медіатора, можна звернувшись до Громадського центру правосуддя через офіційну сторінку Центру Facebook.
Центр працює щовівторка та щосереди з 10:00 до 14:00 за адресою: м. Одеса, вул. Варненська 3-Б (приміщення Київського районного суду м. Одеси).
Джерело: Я і закон