Volkswagen Transporter є однією з найбільших у світі серій автомобілів. Компактні мікроавтобуси з містким салоном та багажником славляться різноманіттям конфігурацій та надійною конструкцією. В серію входять платформи, спецмашини, кемперські авто, але найбільш популярні криті фургони різноманітної довжини.
Чому Volkswagen Transporter настільки популярний
Ця серія грузових автомобілів відома у всьому світі, оскільки вони встановили нові стандарти якості в грузоперевезеннях та комерційному використанні транспорту. Саме завдяки Транспортерам з’явились нові можливості для дрібних підприємців, а якісні СТО Фольксваген в Києві допомагають підтримувати хороший стан авто і зменшити витрати.
Серію Транспортер виготовляють з 1950 року і кожне покоління виготовлялось близько 10 років, що свідчить про їх неймовірну популярність. Сучасні варіанти відповідають екологічному стандарту Євро 5 і є безпечними для природи. До того ж розробники потурбувалися про невелику витрату палива, яка починається від 5,5 л. Це просто неймовірний показник для мікроавтобуса
На що звернути увагу при покупці
При покупці в першу чергу потрібно звернути увагу на вік автомобіля і умови його експлуатації. Дуже часто Транспортери працюють на знос, адже власники спішать отримати максимум вигоди за короткий термін. Найчастіше їх використовують для перевезення товарів, будматеріалів, сільськогосподарської продукції. Це значно впливає на стан авто.
Варто розпитати попереднього власника, для яких саме задач раніше використовувався Транспортер. Саме тому рекомендують у жодному разі не купувати його у перекупників, які погано освідомлені про історію транспортного засобу та вже приховали основні недоліки.
Які частини Транспортерів найчастіше ламаються
До слабких місць у Volkswagen Transporter відносять:
- Кузов з оцинкованого металу, який сприятливий до появи корозії. Вона з’явиться лише при тривалому впливі вологи, але на наших дорогах це не є достатнім захистом. Також покриття може розрушатися від впливу реагентів на зимових дорогах.
- Різноманітні проблеми в дизельних та бензинових моторах, які будуть відрізнятися в залежності від моделі.
- Автоматичні коробки, в яких швидко зношуються шестерні та виходять з ладу гідротрансформатори.
- Бічні двері з досить чутливим механізмом засування і розсування, тому їх потрібно обов’язково перевіряти.
Зате у Транспортерів дуже надійна ходова частина, в якій більшість деталей мають довгий термін експлуатації. Але все знову ж буде залежати від умов роботи, кожен елемент потребує особливої уваги.